ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK ZWYCIĘZCĄ 7 EDYCJI MISTRZOSTW FIRM I ZAKŁADÓW PRACY W FUTSALU

25 lutego 2023r. hali sportowej w Choceniu przy ulicy Sikorskiego 12 odbyła się 7 edycja Mistrzostw Firm i Zakładów Pracy w futsalu.
Organizatorem turnieju było Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy z Włocławka.
W turnieju wzięło udział 15 drużyn podzielonych na 3 grupy po 5 w każdej.
W grupie A zagrały:
1.KMP Włocławek 2.LKS Kobra Leźnica Wielka 3.Wika Włocławek
4.LPP Brześć Kujawski 5.Wireco Włocławek
Do grupy B trafiły:
1.Zakład Karny Włocławek 2.Geberit Włocławek 3.RTE Brześc Kujawski 4.Agricola hydraulika siłowa Lubień Kujawski 5.Camel Pizza/ 1 Doner Kebab Bydgoszcz
W grupie C zagrały:
1. 1 Dywizjon Lotniczy Leźnica Wielka 2.Saniko 3.Anwil Team Włocławek4.  1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz 5.Meble Stolrus Krotoszyn
Do ćwierćfinałów awansowały po dwie najlepsze  drużyny z każdej grupy oraz dwie drużyny z  najlepszym bilansem z trzecich miejsc .
Do półfinałów awansowały drużyny ;
1.Geberit Włocławek , który zwyciężył zespół KMP Włocławek 5-0
2.Anwil Team Włocławek  pokonując 5-0 Zakład Karny Włocławek.
3.Camel Pizza/1 Doner Kebab Bydgoszcz , który zwyciężył 1 Dywizjon Lotniczy Leźnica Wielka  0-0 w karnych 5-4.
4.Wireco Włocławek pokonując  Meble Stolrus Krotoszyn 2-1.
W pierwszym półfinale drużyna Geberit Włocławek musiała uznać wyższość  CAMEL PIZZA / 1 DONER KEBAB BYDGOSZCZ przegrywając 1-3 .
W drugim półfinale spotkały się dwie Włocławskie drużyny Anwil Team  i Wireco .Po zaciętym spotkaniu  (2-2) o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne , które lepiej wykonywała drużyna Anwil Team Włocławek 7-6 i zameldowała się w finale.
W meczu o 3 miejsce w turnieju Geberit Włocławek pokonał Wireco Włocławek 2-0  i zajął trzecie miejsce w turnieju zdobywając nagrodę którą był voucher na sprzęt sportowy marki Keeza o wartosci 500zł .
W wielkim finale drużyna Anwil Team Włocławek zwyciężyła po bardzo dobrym meczu drużynę Camel Pizza / 1 Doner Kebab Bydgoszcz 3-2.
Zwycięzca turnieju Anwil Team Włocławek otrzymał główną nagrodę którą był voucher na sprzęt sportowy marki Keeza o wartości 1000 zł  , natomiast drużyna Camel Pizza / 1 Doner Kebab Bydgoszcz , która zajęła drugie miejsce w turnieju wygrała voucher na sprzęt sportowy marki Keeza o wartości 750 zł.
Sędziami tego turnieju byli:
Rober Szałański -Włocławek , Jarosław Gryckiewicz i Marcin Wołowski z Torunia.
Podczas turnieju wybrano najlepszego bramkarza , strzelca i MVP turnieju.
Najlepszym strzelcem okazał się Piotr Gotłasz z drużyny Wireco Włocławek który zdobył 10 bramek w turnieju.
Najlepszym bramkarzem uznano Kamila Jaśnieckiego z drużyny Camel Pizza/ 1 Doner Kebab Bydgoszcz a MVP turnieju wybrano  Łukasza Różańskiego z drużyny Anwil Team Włocławek.
Serdecznie dziękujemy  za pomoc w organizacji 7 edycji  Mistrzostw Firm i Zakładów Pracy w futsalu naszym partnerom:

3.  WIKA WŁOCŁAWEK – LPP BRZEŚĆ KUJAWSKI     0-2
4.  RTE BRZEŚĆ KUJAWSKI – AGRICOLA LUBIEŃ KUJAWSKI     0-2            5.  WIRECO WŁOCŁAWEK – KMP WŁOCŁAWEK   1-2
25.  MEBLE STOLRUS KROTOSZYN -ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK    2-1
26.   1 DYWIZJON LOTNICZY LEŹNICA WIELKA – 1 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ       1-1

GEBERIT WŁOCŁAWEK –  CAMEL PIZZA / 1 DONER KEBAB BYDGOSZCZ    1-3
36.  WYGRANI Z MECZÓW 32 i 34  ANWIL TEAM WŁOCLAWEK   –                   WIRECO WŁOCLAWEK   2-2 k.7-6