Wszystkie wpisy, których autorem jest karas

WFL – 1 KOLEJKA



2 listopada ruszyła 4 EDYCJA WŁOCŁAWSKIEJ FUTSAL LIGI.
Głównym partnerem 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi jest
Pierogarnia przy Wzorcowni (Anna i Mikołaj Gadomscy).
Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .
Do 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi zgłosiło się 12 drużyn.
1.Salamander 2.Anwil 3.Gmina Lipno 4.Geberit 5.Indorama 6.ZSCKR Kowal 7.Drumet 8.DGS 9.Detal-Met 10.MS-BUD 11.TSR Kujawy 12.Inwest Bud.
Drużyny te będą rywalizować ze sobą w systemie każdy z każdym (rozegrają po 11 meczów w sezonie).
Początek 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi odbył się 2 listopada od godziny 14-00 w hali Mistrzów we Włocławku.
W 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi będzie można śledzić wyniki na żywo.Link poniżej.
http://tsrkujawy.pl/terminarz/
Przedstawiamy wyniki 1 kolejki:
14.00 DRUMET – INWEST BUD 6-3
14.50 GMINA LIPNO – GEBERIT 3-4
15.40 DGS – TSR KUJAWY 1-6
16.30 ZSCKR KOWAL – DETAL-MET 6-8
17.20 SALAMANDER – ANWIL 3-6
18.10 INDORAMA – MS BUD 1-4

godz. 1 kolejka – 02.11.2019r. sobota  
14.00
DRUMET – INWEST BUD  
1-0 – Łykowski Radosław (3)
1-1 – Chojnacki R.  (6)
2-1 – Czerwiński (12)
2-2 -Stawicki Szymon  (13)
3-2 – Czerwiński (15) -2
4-2 – Łykowski R. (24) – 2
4-3 – Zakrzewski Arkadiusz (29)
5-3 – Łykowski  R. ( 32) – 3
6-3 – Janowski Piotr (35)


ż.k. – Jaroszewski Lucjan (Drumet)      

ż.k. – Janowski Piotr (Drumet)
ż.k. – Klimczak Emil (Inwest Bud)
ż.k. – Stawicki Szymon (Inwest Bud)

DRUMET:
  Czerwiński, Krzyżanowski , Łykowski, Cieślarczyk ,Walaszek , Karwowski , Janowicz , Jaroszewski , Królikowski  P, Frąckowiak Robert, Janowski.
INWEST BUD:
Barański Ireneusz , Bergunda Marek  ,Chojnacki Remigiusz  , Czyżewski Tomasz , Górski Marek, Kaczmarek Dariusz  , Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,  Lewandowski Jerzy,, Obliński Kevin  , Stawicki Szymon  , Antczak Bartosz  , Berent Łukasz.
6-3
14.50 
GMINA  LIPNO  –  GEBERIT

1-0 -Paszyński Sebastian (7)
1-1 – Ratajczyk (9)
1-2 – Wojnowski (13)
2-2 – Paszyński Sebastian (17) – 2
3-2 – Jesionowski Dariusz (20)
3-3 – Curyło (21)
3-4 – Ratajczyk (39) – 2

GMINA  LIPNO:
Podlas Jakub, Bartczak Rafał, Bartczak Jakub, Jesionowski Dariusz, Jesionowski Arkadiusz, Jesionowski Jakub, Dykowski Adrian, Kaczorowski Marcin, , Paszynski Sebastian, Kosowski Przemek, Trejda Michał,Bartczak Jan,Chojnicki Dariusz.
GEBERIT:
Slomczewski Kwaśniewski, Curyło, Wojnowski, Radowski, Bednarski, Złowodzki, Ratajczyk, Sobolewski ,Skóra
3-4
15.40 
DGS  –  TSR  KUJAWY
0-1 – Półtorak (4)
0-2 – Nowakowski (15)
0-3 – Wojciechowski (28)
1-3 – Wesołowski (36)
1-4 – Kłosowski (37)
1-5 – Wojciechowski (38) – 2
1-6 – Nowakowski (39) – 2


ż.k. Reszczyński Piotr (DGS)
cz.k. – Prokopiak Bartosz (DGS) (35)

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz , Józwiak
Adam , Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr ,  , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Prokopiak Bartosz , Bobrowski Rafał,Jozwiak Sebastian
TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian  Liszkowski Adrian , Ziółkowski Grzegorz  , Słomski Dawid , Półtorak Arkadiusz , Wojciechowski Adrian Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk  , Nowakowski Grzegorz   ,Wojnowski Tomasz , Walaszczyk Marcin
1-6
16.30 
ZSCKR  KOWAL – DETAL-MET

0-1 – Pietrzak Patryk (2)
0-2 – Dewil (3)
0-3 – Więtczak (6)
1-3 – Markiewicz (9)
2-3 – Szablewski T. (16)
3-3 – Szablewski T. (19) -2
3-4 – Bagiński (20)
4-4 – Szablewski T. (31) -3
4-5 – Pietrzak (32) – 2
4-6 – Abbott (35)
5-6 – Dobrosielski (36)
5-7 – Dąbrowski (37)
6-7 – Szablewski (39)-4
6-8 – Pietrzak – (40) – 3

ZSCKR KOWAL:
 Szablewski Tomasz , Jankowski Rafał  ,Janas Damian , Klitkowski Marcin , Woźniak Łukasz  , Grudziński Marcin ,  Warchlewski Kamil , Dobrosielski Marko  , Kunecki Łukasz ,  Kowalski Adrian ,  Markiewicz Jakub.
DETAL-MET :
Patryk Pietrzak, Norbert Wietczak, Dominik Tomczak, Mateusz Dewil, Sebastian Sobczak, Mateusz Pączkowski, Krystian Dąbrowski, Patryk Grzywacz, Adrian Mieszkalski, Billy Abbott, Marcin Jarosz, Krystian Tutak, Jarek Urbański
6-8
17.20 
 SALAMANDER  –  ANWIL
1-0 – Kacprzak (7)
1-1 – Smykowski C. (8)
1-2 – Skurzyński (11)
1-3 – Kaźmierczak (18)
2-3 – Milewski D.  (22)
2-4 – Kaźmierczak (25) -2
3-4 – Kacprzak (31) -2
3-5 – Ćwikliński (32)
3-6 – Seweryn (40)


ż.k. – Smykowski C.
ż.k. – Kaźmierczak

SALAMANDER:
 Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian  Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian  . Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,
ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,  Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk ,  Smykowski Czarek , Wienconek Dariusz , Różański Łukasz Ćwikliński Tomasz , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr ,  , Chojnacki Dominik  Skurzyński Paweł ,
3-6
18.10 
INDORAMA  – MS  BUD
1-0 – Bącela (24)
1-1 – Chojnacki J. (27)
1-2 – Budziszewski (28)
1-3 – Chojnacki J. (35)
1-4 – Czaplicki (40)

ż.k. – Ogłodziński (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki (MS-BUD)

INDORAMA:
Kulpa Piotr  Laskowski Patryk  , Traczyk Bartłomiej   Szałański Robert  , Sobczak Patryk  , Piekarski Przemysław Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz, Korzeniewski Paweł , Dyból Arkadiusz ,
MS  BUD:
Misterski,Budziszewski , Szperka , Chojnacki , Szudzik , Lewandowski , Ogłodziński , Linowiecki ,
Heliński , Czaplicki ,Kalwasinski,

 TABELA 4 EDYCJI WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. TSR  KUJAWY 1 1 0 0 6-1 3
2. ANWIL 1 1 0 0 6-3 3
3. DRUMET 1 1 0 0 6-3 3
4. MS-BUD 1 1 0 0 4-1 3
5. DETAL-MET 1 1 0 0 8-6 3
6. GEBERIT 1 1 0 0 4-3 3
7. GMINA  LIPNO 1 0 0 1 3-4 0
8. ZSCKR  KOWAL 1 0 0 1 6-8 0
9. INDORAMA 1 0 0 1 1-4 0
10. INWEST BUD 1 0 0 1 3-6 0
11. SALAMANDER 1 0 0 1 3-6 0
12. DGS 1 0 0 1 1-6 0

 zwycięstwo – 3p.      remis – 1p.       przegrana – 0p.       walkower -2p.

 

KARY INDYWIDUALNE WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Imię i nazwisko zawodnika Nazwa drużyny ż.k. cz.k
1. Bartosz Prokopiak DGS 0 1
2. Michał Kaźmierczak ANWIL 1 0
3. Cezary Smykowski ANWIL 1 0
4. Piotr Reszczyński DGS 1 0
5. Lucjan Jaroszewski DRUMET 1 0
6.  Piotr Janowski DRUMET 1 0
7. Emil  Klimczak INWEST BUD 1 0
8. Szymon Stawicki INWEST BUD 1 0
9.        
10.        

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR PLAY PO 1 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny ż.k.(-1) cz.k.(-3) walkowery – PKT
1. DETALL-MET 0 0 0 0
2. GEBERIT 0 0 0 0
3. GMINA LIPNO 0 0 0 0
4. INDORAMA 0 0 0 0
5. MS-BUD 0 0 0 0
6. SALAMANDER 0 0 0 0
7. TSR  KUJAWY 0 0 0 0
8. ZSCKR KOWAL 0 0 0 0
9. ANWIL 2 0 0 -2
10. INWEST BUD 2 0 0 -2
11. DRUMET 2 0 0 -2
12. DGS 1 1 0 -4
 

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko    Drużyna Br.
1. Tomasz  Szablewski ZSCKR  KOWAL 4
2. Patryk  Pietrzak DETAL-MET 3
  Radosław Łykowski DRUMET 3

DETAL-MET ZWYCIĘZCĄ 3 EDYCJI MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA FIRM I ZAKŁADÓW PRACY SZÓSTEK PIŁKARSKICH


22 września na boisku Osiru ze sztuczną nawierzchnią odbyła  się
turniej piłki noznej pt: 3 Edycja Mistrzostw Włocławka Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich organizowany przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne ,,Kujawy”.
 Projekt ten współfinansowała Gmina Miasto Włocławek a partnerami Pierogarnia przy Wzorcowni (Anna i Mikołaj Gadomscy) oraz Kręgielnia Piwnica oraz Wloclawek.info.pl
Czytaj dalej DETAL-MET ZWYCIĘZCĄ 3 EDYCJI MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA FIRM I ZAKŁADÓW PRACY SZÓSTEK PIŁKARSKICH

IV CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ pt: ,,POMAGAMY DZIECIOM”

18 maja 2019r. na boisku orlik przy ZST we Włocławku od godziny 09-00 do 13-30 odbył się IV Charytatywny turniej piłki nożnej pt: ,,Pomagamy Dzieciom” .
W turnieju wzięło udział 7 zespołów :
1.TSR Kujawy 2.Drużyna A 3.Saniko 4.Tylko Przejazdem
5.Run Chłodnia 6.Detal-Met 7.Vixa Team. które zagrały ze sobą systemem każdy z każdym.
Zwycięzcą turnieju została drużyna Saniko.
Podczas turnieju o godzinie 11-30 odbyła się także loteria fantowa.
Wszystkie środki zebrane z turnieju zostały przekazane na potrzeby Przedszkola Publicznego nr.29 przy ulicy Dygasińskiego 10 we Włocławku.
Wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju oraz darczyńcom którzy ufundowali nagrody na loterię fantową Dyrekcja Przedszkola Publicznego nr.29 przy ulicy Dygasińskiego 10 – Elżbieta Łyzińska oraz organizator turnieju Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy dziękują za pomoc i wsparcie w organizacji tego turnieju.Przedstawiamy tych oto darczyńców którzy wsparli ten szlachetny cel jakim jest pomaganie dzieciom:

1.Gabinet Kosmetyczny Mirosława Mielczarek
2.MS Komnata Piękna
3.Top Fryz Salon Fryzjerski
4.Milla Pazur
5.Pizza Hut
6.Raz Dwa Pasta
7.Kręgielnia Piwnica
8.Sklep Zoologiczny Reksio
9.Pizzeria Placek Wolności
10.Pierożkarnia Hanna Targowska
11.GOLD DONER KEBAP
12.Sklep Kajtus
13.Image Salon Fryzjerski Magdalena Chojnacka
14.KFC
15.Kebab Przedmiejska 3
16.Mcdonald Włocławek
17.Restauracja Cleopatra
18.Sala zabaw Rio
19.Pączkarnia Kujawska
20.Pierogarnia przy Wzorcowni
21.Pizzeria Da Grasso
22.Ale ciacho
23.Activ Centrum
24.Sala Zabaw KIDS&PLAY
25.Berni Bar Damian Bernaś
26.Restauracja Saska
27.Śródmieście Cafe Ewelina Brodzińska
28.Sklep Sportowy Ania – Grzegorz Tomasik
29.VITAMED
30.Prezes Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej
Arkadiusz Nowodworski





The gallery was not found!