6 Memoriał Władysława Kołtuna

14 stycznia w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku odbył się 6 Memoriał Władysława Kołtuna.W turnieju tym wzięło udział 15 drużyn w tym także nasza drużyna TSR ,,KUJAWY” która trafiła do grupy A.Rywalami naszej drużyny były zespoły TOMAC INSTALACJE, DRUMET , GEBERIT i STRAŻ POŻARNA.W pierwszym meczu grupowym z drużyną TOMAC INTALACJE nasz zespół zdobył 3 punkty pokonując przeciwników 3-1.Wdrugim meczu grupowym jednak zespół Drumetu okazał sie lepszy wygrywając z nami 2-0.W trzecim meczu nasza drużyna zremisowała z Geberitem 2-2 .Na koniec zmagań grupowych zmierzyliśmy się z ekipą STRAŻY POŻARNEJ ponosząc drugą porażkę w grupie tym razem 5-1.Tym samym zakończyliśmy udział w 6 Memoriale Władysława Kołtuna na 12 miejscu .Powodzenia i na pewno będzie lepiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *